Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkolenie programowanie S7-1200 TIA Portal, gdzie ?

Szkolenie programowanie S7-1200 TIA Portal, gdzie ?

Jestem na etapie zmiany pracy. Muszę jednak podszkolić w mnóstwo kwestiach z automatyki. Na początek poszukuję kursów w Gdańsku. Myślę, iż zacznę od kursu podstawowego z programowania w języku scl dla siemens simatic s7 1500.

Sarev22

Posty: 6

 
Komunikacja TIA Portal to kurs zarówno podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, które szkolenie będzie lepiej wybrać?

wisła1905

Posty: 9

 
Osobiście skłaniałbym się najpierw na Programowanie SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Wiem już sporo na ten temat. Właściwie jestem samoukiem, ale brakuje mi możliwości wykonywania ćwiczeń. Podobno na kursach w Katowicach mają dużo praktyki. Tyle, że potrzebuję jeszcze konkretnych opinii na temat szkoleń.

aniat00

Posty: 11

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest mnóstwo, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, iż będzie mnóstwo praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

codePerformance

Posty: 14

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

piekniśś

Posty: 8

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej iż to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

Fotnik2

Posty: 10

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Niemniej jednak tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał dużo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

czdeRRR

Posty: 9

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeśli chodzi później o znalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz sporo propozycji.

eryk

Posty: 12

 
Zerknij na te szkolenia http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/wizualizacja-hmi-podstawowy-tia-portal/. Świetnie pomogły mi uporządkować wiedzę, a przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Pracowaliśmy na dobrej klasy sprzęcie. Dzięki ćwiczeniom w końcu zrozumiałem wizualizację. To super kurs dotyczący paneli HMI na poziomie podstawowym. Kursy w Katowicach.

propek1

Posty: 15

 
Teraz będę kończył programowanie SIMATIC S7-1200 na poziomie zaawansowanym. To już mój trzecie kurs w tym roku. Jestem już dużo do przodu, patrząc na to, co umiałem. W Warszawie jest dużo ciekawych szkoleń, na które pożądane byłoby zwrócić spostrzeżenie. Pozdrawiam.

krugerPL

Posty: 6