Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie warto ?

prosty pasek przewijania na stronę, gdzie warto ?

Czy znacie wtyczkę, która da mi łatwy pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na których dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

alus

Posty: 1

 
Właśnie konieczna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę odnaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Złoty

Posty: 15

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z jakich pożądane byłoby korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Matusiński

Posty: 7

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

Różyczka

Posty: 15

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Wariat

Posty: 4

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne. Jeśli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Wiele jest ciekawych wtyczek, które warto zastosować na swojej stronie internetowej.

Jasio234

Posty: 8

 
Jak potrzebna Ci jest wtyczka do walidacji formularzy to wejdź na tę stronę internetową https://x-plugin.pl. Masz wszystko opisane z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać. W tym serwisie możesz znaleźć naprawdę dużą dawkę wiedzy. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

wigry00

Posty: 7

 
Pluginy na stronę internetową są niezmiernie przydatne i powinni z nich korzystać wszyscy, aby ułatwić sobie zarządzanie stronę lub blogiem.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Programiści częstokroć mają swoje serwisy internetowe, na jakich wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo sporo się dowiedzieć, zatem warto korzystać z takich informacji.

grax1

Posty: 22