Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

torty weselne, gdzie szukać ?

torty weselne, gdzie szukać ?

Hejka. Czy ktokolwiek z Was wykonywał na własną rękę dekoracje na wesele? Ile będę w stanie w ten sposób zaoszczędzić? Zauważyłam, iż ceny są dość wysokie…

Dzidzia

Posty: 7

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

Greed

Posty: 26

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasami wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

Anna/maja

Posty: 21

 
Osobiście zamawiałem ozdoby na wesele poprzez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

21gregorek

Posty: 19

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to niezmiernie dobrze rozwiązanie, bowiem zapłacicie maksymalnie kilkaset zł, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Grabow12

Posty: 7

 
Od kilkuset do paru tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

pawel253

Posty: 9

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to niezwykle rozsądne wynagrodzenie, albowiem fachowy zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Dziadek

Posty: 10

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 zł za tort, aczkolwiek niezmiernie sporo zależy od tego, na ile ludzi organizujecie przyjęcie weselne.

StaryChemik

Posty: 14